WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!

Nova Kuligowska

Inwestycja położona w malowniczej części Wawra, kusi swoim urokiem przyszłych nabywców.Kameralne osiedle 8 budynków dwulokalowych położne jest niedaleko Skarpy Wiślanej – idealnego miejsca na wypady w gronie rodziny czy przyjaciół. Każdy z lokali jest dwupoziomowy, co stwarza idealny podział na strefę dzienną i nocną.Do każdego lokalu przynależy ogródek o powierzchni około 50 m2 oraz dwa miejsca postojowe, co jeszcze bardziej podnosi walory tego przedsięwzięcia. Przemyślany rozkład pomieszczeń, ogródek oraz urzekająca okolica sprawiają, że inwestycja jest wyjątkowa. .
Wkrótce w sprzedaży

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń lub napisz!

Nasze biura sprzedaży zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, dzięki czemu odwiedzając je poznasz dokładnie najbliższe otoczenie osiedli, a na inwestycjach zrealizowanych umożliwimy wejście na ich teren i do interesujących Cię mieszkań.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń lub napisz!

Jesteś zainteresowany ofertą pakietów wykończeniowych lub chciałbyś umówić się na wizytę w  show-roomie? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół doświadczonych doradców finansowych jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące kredytów hipotecznych. Niezależnie od tego, czy jesteś w fazie poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania, czy potrzebujesz pomocy w zrozumieniu procesu kredytowego, jesteśmy Twoim zaufanym partnerem na tej drodze.

Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już teraz i daj nam szansę na spełnienie Twoich marzeń o własnym lokum. Twój kredyt hipoteczny może być prostszy, niż myślisz – wystarczy jeden telefon, by to sprawdzić

Skontaktuj się z nami!

Zaangażowanie w rozwój i tworzenie wyjątkowych przestrzeni to nasza pasja. We Flash Development nie tylko sprzedajemy lokale mieszkalne. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości i poszukujemy partnerów do wspólnej realizacji naszych projektów.

  Osiedle Karolin

  Lokalizacja: Warszawa Bemowo

  Wkrótce w sprzedaży

  Kameralna Residence

  Lokalizacja: Warszawa Wawer

  Wkrótce w sprzedaży

  Handlowa Residence

  Lokalizacja: Warszawa Targówek

  Ukończono

  Pułtuska 9

  Lokalizacja: Warszawa Grochów

  Ukończono

  Oaza Bandurskiego

  Lokalizacja: Marki

  Ukończono

  Wisła Residence

  Lokalizacja: Warszawa Wilanów

  Planowane

  Biurowiec Flash Group

  Lokalizacja: Warszawa Żoliborz

  Planowane

  Osiedle Anny Jagiellonki

  Lokalizacja: Warszawa Bielany

  Planowane