fbpx

Zakupimy grunty inwestycyjne

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania inwestycyjne i chcielibyśmy zaprosić potencjalnych sprzedawców gruntów inwestycyjnych do współpracy z nami. Nasza firma deweloperska jest zainteresowana zakupem gruntów pod przyszłe projekty.

Jeśli posiadasz działkę, która mogłaby być atrakcyjna z perspektywy inwestycyjnej, jesteśmy zainteresowani rozmową z Tobą. Nasz zespół ekspertów jest gotów podjąć wszelkie niezbędne kroki, aby umożliwić Ci sprzedaż nieruchomości zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Zapewniamy uczciwe i konkurencyjne warunki oraz pewność, że Twoja nieruchomość zostanie wykorzystana zgodnie z jej potencjałem. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z doświadczoną firmą deweloperską, która zawsze stawia na innowacje i jakość, to zapraszamy do kontaktu.

Razem możemy osiągnąć sukces inwestycyjny!

Współfinansowanie pożyczkowe inwestycji

To unikalna szansa dla inwestorów poszukujących elastycznych i korzystnych form ulokowania kapitału.

Współfinansując inwestycje Flash Development udzielasz pożyczki na stały procent, której spłata 
jest zabezpieczana przez spółkę.

Wspólna realizacja przedsięwzięcia deweloperskiego

Współpracuj z Flash Development przy realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego. 


Nasze doświadczenie, profesjonalizm i elastyczne podejście sprawią, że projekt ma potencjał 
stać się wspólnym sukcesem. Razem stworzymy przestrzenie, które inspirują. 
Wejdź z nami na ścieżkę udanych inwestycji deweloperskich.

Inwestor zastępczy

Posiadasz grunt i szukasz kompleksowego wsparcia w realizacji projektu deweloperskiego?

Oferujemy pełną obsługę procesu inwestycyjnego, począwszy od organizacji wszelkich formalności, przez koordynację i weryfikację prac projektowych oraz organizację procesu pozyskania finansowania, aż po zarządzanie realizacją robót budowlanych i nadzór inwestorski.

Usługa generalnego wykonawstwa

Świadczymy usługi generalnego wykonawstwa w zakresie inwestycji mieszkaniowych jedno i wielorodzinnych oraz posiadamy doświadczenie w zakresie budowy inwestycji komercyjnych i przemysłowych. Oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie procesu budowlanego, zaczynając od analizy dokumentacji projektowej, poprzez terminową realizację inwestycji, aż do momentu odbiorów końcowych, przygotowania dokumentacji powykonawczej oraz wszelkich innych procesów umożliwiających uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie obiektu, zapewniając przy tym najwyższe standardy jakości świadczonych usług.

Współpraca w innym zakresie

Jeśli pragniesz rozwijać swoją karierę w dynamicznej branży deweloperskiej, Flash Development to miejsce dla Ciebie! Współpracując z nami, będziesz mieć okazję pracować przy nowoczesnych inwestycjach, zdobywać cenne doświadczenie i uczestniczyć w innowacyjnych projektach.

Dołącz do naszego zespołu i twórz z nami przyszłość budownictwa.

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@flashdevelopment.pl i rozpocznij nowy etap swojej kariery już dziś!

Skontaktuj się z nami!

Zaangażowanie w rozwój i tworzenie wyjątkowych przestrzeni to nasza pasja. We Flash Development nie tylko sprzedajemy lokale mieszkalne. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości i poszukujemy partnerów do wspólnej realizacji naszych projektów.

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas na:

+48 536 841 411

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
• w ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer). • o szczegółowych zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo przeczytać w tym miejscu.