fbpx

Wykończenie pod klucz

DECOROOM

Pracownia Architektury Wnętrz Decoroom jest obecna na rynku od 2009 roku. Jesteśmy liderem usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zapraszamy do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. Zespół Decoroom tworzą architekci, koordynatorzy prac wykończeniowych, plus zespół obsłu-gi klienta, który nieustannie dba o to, aby klientom dostarczać jak najwyższy, spersonalizowany poziom obsługi. Współpracujemy z czołowymi przedstawicielami branży wykończeniowej, a swój wizerunek w branży zbudowaliśmy dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami elementów wyposażenia wnętrz i w oparciu o opinie setek zadowolonych klientów. Rocznie realizujemy około 300 projektów, posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte w trakcie tych realizacji.

Zalety wykończenia pod klucz

Naszym największym atutem jest kompleksowość. W jednym miejscu otrzymujesz projekt, materiały, sprawdzoną ekipę wykończeniową i gwarancję na wykonane usługi. Wszelkie zmiany budowlane, elektryczne, sanitarne oraz zabudowy dekoracyjne, są indywidualnie ustalane i wyceniane przez architekta. Prace Projektowe rozpoczynamy od ustalenia układu funkcjonalnego mieszkania, po czym zawsze wyceniamy zmiany, które przedstawiamy – jeszcze przed podpisaniem umowy.

  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Fachowa pomoc architekta podczas aranżacji wnętrz
  • Profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych
  • Niższy VAT: 8% zamiast 23%
  • Przygotowanie wizualizacji 3D łazienki w cenie pakietu
  • Wybór materiałów w showroom’ie o powierzchni ponad 300 m2, w centrum Warszawy
  • Możliwość zabudowy kuchennej i meblowej

Skontaktuj się z nami!

Zaangażowanie w rozwój i tworzenie wyjątkowych przestrzeni to nasza pasja. We Flash Development nie tylko sprzedajemy lokale mieszkalne. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości i poszukujemy partnerów do wspólnej realizacji naszych projektów.