Wykończenie pod klucz

DECOROOM

Pracownia Architektury Wnętrz Decoroom jest obecna na rynku od 2009 roku. Jesteśmy liderem usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zapraszamy do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. Zespół Decoroom tworzą architekci, koordynatorzy prac wykończeniowych, plus zespół obsłu-gi klienta, który nieustannie dba o to, aby klientom dostarczać jak najwyższy, spersonalizowany poziom obsługi. Współpracujemy z czołowymi przedstawicielami branży wykończeniowej, a swój wizerunek w branży zbudowaliśmy dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami elementów wyposażenia wnętrz i w oparciu o opinie setek zadowolonych klientów. Rocznie realizujemy około 300 projektów, posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte w trakcie tych realizacji.

Zalety wykończenia pod klucz

Naszym największym atutem jest kompleksowość. W jednym miejscu otrzymujesz projekt, materiały, sprawdzoną ekipę wykończeniową i gwarancję na wykonane usługi. Wszelkie zmiany budowlane, elektryczne, sanitarne oraz zabudowy dekoracyjne, są indywidualnie ustalane i wyceniane przez architekta. Prace Projektowe rozpoczynamy od ustalenia układu funkcjonalnego mieszkania, po czym zawsze wyceniamy zmiany, które przedstawiamy – jeszcze przed podpisaniem umowy.

  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Fachowa pomoc architekta podczas aranżacji wnętrz
  • Profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych
  • Niższy VAT: 8% zamiast 23%
  • Przygotowanie wizualizacji 3D łazienki w cenie pakietu
  • Wybór materiałów w showroom’ie o powierzchni ponad 300 m2, w centrum Warszawy
  • Możliwość zabudowy kuchennej i meblowej

Skontaktuj się z nami!

Zaangażowanie w rozwój i tworzenie wyjątkowych przestrzeni to nasza pasja. We Flash Development nie tylko sprzedajemy lokale mieszkalne. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości i poszukujemy partnerów do wspólnej realizacji naszych projektów.